Akademia Nowoczesnego Marketingu – nowy projekt Jacka Dudzica

Akademia Nowoczesnego Marketingu – nowy projekt Jacka Dudzica

Wczoraj o godzinie 11:00 Jacek Dudzic odbył się webinar promujący projekt Akademia Nowoczesnego Marketingu. Ku mojemu zaskoczeniu pokój z minuty na minutę powiększał się o kolejnych zainteresowanych, którzy chcieli się dowiedzieć co przygotował Jacek. Żeby nie trzymać Cię dłużej w niepewności przejdę do konkretów.

Trochę ponad miesiąc temu, a dokładniej 6 września, Jacek wraz z kilkoma najbardziej zaufanymi marketerami internetowymi uruchomił projekt, w którym krok po kroku będzie uczył technik marketingu online. Dowiedziałem się o nim kilka godzin później, od mojej partnerki biznesowej Anny Marii Dębniak. Początkowo myślałem sobie „kolejny super, hiper pakiet hostingowy, z pokojem konferencyjnym, autoresponderem i kilkoma innymi bajerami”. Czyż nie brzmi Ci to znajomo? Jeśli pierwsze, co przychodzi Ci do głowy to TWR Power System, to witaj w drużynie. Korzystałem z ich usług 2 miesiące, myślałem że będzie to firma, w której zarobię kilka groszy, jednak po przetestowaniu usług doszedłem do wniosku, że nie są to narzędzia na miarę osoby zajmującej się marketingiem online. Ale wracając do projektu. Otrzymałem od Ani link do oferty, powiedziała mi tylko, że Jacek wdraża nowy projekt i żebym się zapisał, zainwestował 3,5 zł, a po 7 dniach około 30 zł. Początkowo miałem mieszane uczucia, ponieważ nie lubię kupować kota w worku, jednak Anię znam już jakiś czas i wiem, że ma nosa do interesów 🙂 Początkowo projekt miał na celu pokazanie ludzią, że w przeciągu 7 dni można zbudować całkiem solidną podstawę biznesu online. Jacek razem z kilkoma osobami w 7 dni znalazł ponad 100 osób zainteresowanych narzędziami marketingu online i chcącymi się uczyć od niego nowoczesnego marketingu. Po tych kilku dniach nie miałem już wątpliwości. Jestem częścią czegość naprawdę DUŻEGO!

Początek tej historii właśnie poznałeś/aś i pewnie się zastanawiasz co to właściwie jest ta Akademia Nowoczesnego Marketingu? Zrobiłem coś dla Ciebie 🙂 Nagrałem wczorajszy webinar i postanowiłem go tutaj opublikować. Usiądź wygodnie i zobacz, co przygotował dla Ciebie Jacek!

akademia nowoczesnego marketingu piotr skrzypczak

Dodaj komentarz

CommentLuv badge
Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wtyczka WordPress googleCard – widget profilu Google+

Moda na portale społecznościowe wkradła się tak bardzo do naszego życia, że coraz częściej komunikujemy się ze znajomymi dzięki temu...

Zamknij