eList – świetny szablon WordPress z kolekcji Elegant Themes

eList – świetny szablon WordPress z kolekcji Elegant Themes

Nick Roach, twórca szablonów z kolekcji Elegant Themes, wypuścił wczoraj interesujący szablon WordPress – eList. Pozwala on stworzyć na platformie WordPress katalog tematyczny, listę ogłoszeń o pracę czy zbudować swój serwis aukcyjny. Jesteś ciekaw jak to wygląda w praktyce?

szablon wordpress elegant themes - eList

eList szablon z kolekcji Elegant Themes

Najciekawsze funkcjonalności szablonu WordPress eList

 • Nieograniczona ilość schematu kolorów – eList wyposażony jest w specjalny panel sterowania CSS,  dzięki czemu możesz dowolnie dostosować tła i kolor czcionki swojego motywu. Pozwala to na nieograniczone możliwości jeśli chodzi o kombinację kolorów, a także różnych tekstur tła.
 • eList pozwala wyświetlać w centralnej części strony głównej strukturę katalogu, opartą na kategoriach. Dzięki temu możesz stworzyć np. katalog tematyczny, z ofertami pracy, z  albumami artystów, czy filmami wideo!

szablon wordpress elegant themes - eList

 • Wbudowany moduł eCommerce – dzięki integracji szablonu z PayPal możesz stworzyć własny serwis aukcyjny, czy sklep tematyczny. Moduł automatycznie na podstawie IPN sprawdza, czy  została dokonana płatność.

szablon wordpress elegant themes - eList

 • Generator formularzy Drag&Drop –  dzięki niemu możesz dostosować formularze umieszczane w serwisie do własnych potrzeb z wykorzystaniem niestandardowych pól. Wykorzystaj go, aby Twoi klienci mogli zamiescić np. zgłoszenie do katalogu tematycznego.

szablon wordpress elegant themes - eList

 • Polecane oferty – możesz dowolnie wyróżniać poszczególne oferty/wpisy oraz konfigurować ich czas wyświetlania bezpośrednio z ePanelu.

W wolnej chwili postaram się nagrać film przedstawiający funkcjonalności szablonu od strony admina. Natomiast już teraz możesz sprawdzić, jak działa ta skórka przeglądając demo.

11 komentarzy
 1. Ciekawe i przydatne:)

 2. Bardzo rzadko spotyka się tematy WordPressa od razu z wtyczka eCommerca. Wcześniej szukałem podobnego rozwiązania i niestety nie natknąłem się na nic ciekawego, co skutkowało tym, że zmieniłem WprdPressa na CMS konkurencji.

  • Co do eCommerce i WordPressa, to raczej nie ma problemu. Obecnie na rynku znam przynajmniej 6 rozwiązania, które pozwalają wykorzystać WordPressa do sprzedaży produktów lub usług i to zarówno od pojedynczej rzeczy, po cały sklep internetowy. Poza tym nie ma większego problemu z podłączeniem ich z polskimi płatnościami. Sam korzystam z takiego rozwiązania w swoim sklepie, w którym sprzedaję < a href="http://cv-szablony.pl">szablony CV i działa bardzo dobrze 🙂

 3. WordPress daje coraz częściej naprawdę fajne rozwiązania, ja polecam wszystkim!

 4. Motyw daje na prawdę szerokie możliwości. Mam go zaimportowanego na jednym z moich blogów i mogę go szczerze polecić.
  Robert ostatnio opublikował…Schroniska w górachMy Profile

 5. Bardzo fajny szablon, w ogóle ET ma ciekawe szablony za chyba najlepszą cenę. Ostatnio testowałem Divi – to dopiero jest kombajn.

  • Masz rację Michał, obecnie na rynku w mojej ocenie nie ma ET praktycznie konkurencji, ponieważ za taką cenę cieżko dostać taką ilość tak profesjonalnie przygotowanych szablonów. Dodatkowo wprowadzenie generatora stron drag&drop rozwaliło całkiem system 🙂 Sam już trochę stron na Divi zrobiłem i jestem mile zaskoczony jego funkcjonalnością 🙂

  • To prawda Divi to maszyna na której można zbudować każdą stronę.Właśnie ją testuję.
   Pozdrawiam

 6. Bardzo fajny szablon, w końcu można zrobić konkurencje dla allegro:)

 7. Osobiście chciałbym polecić szablony z Mojo Themes w wersji jednostronicowej. Pod WordPressa powstaje coraz więcej wartościowych szablonów magazynowych (np. na mojej stronie) lub sklepowych, które można zaimplementować do własnego użytku.
  Dominika ostatnio opublikował…Soczewki Acuvue Define w służbie mody – soczewki akcentująceMy Profile

Dodaj komentarz

CommentLuv badge
Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
Szablony WordPress premium – TOP 16

Buszując dzisiaj w sieci zupełnie przez przypadek natrafiłem na świetny portal, w którym znalazłem bardzo dużo ciekawych szablonów WordPress premium....

Zamknij