Największe wydarzenie w polskim Internecie w 2011 r.!

Największe wydarzenie w polskim Internecie w 2011 r.!

Jeśli pilnie obserwujesz, co przez ostatnio tydzień dzieje się w Internecie (Facebook, wpisy na blogach, GoldenLine i wiele, wiele innych), zauważyłeś wydarzenie, które już dzisiaj odbędzie się w ramach Akademii Nowoczesnego Marketingu. Jacek Dudzic specjalnie na dzisiejszy wieczór zaprosił elektryzującą postać, prawdziwą sławę i człowieka sukcesu w marketingu online Mike’a Filsaime’a!

Mike Filsaime jest jeden z najsłynniejszych marketerów świata – stworzył Butterfly Marketing, Quadratic Formula oraz wiele innych innowacyjnych strategii. Pierwszą swoją stronę internetową uruchomił w 2002 r., a teraz zarabia miliony dolarów rocznie z samego biznesu online.  Tylko jeden z jego kursów przyniósł ponad 1 mln dolarów w trakcie 5 dni sprzedaży. Jest też doskonałym przykładem, jak zwykły człowiek nie znający się na marketingu online może zmienić swoją dotychczasową branżę i zbudować swoje Imprium od totalnego ZERA!

Jeżeli do tej pory nie zwracałeś/aś uwagę na możliwość zarabiania w Internecie, ten webinar i spotkanie z taką gwiazdą może przybliżyć Ci ten świat, w którym to stworzony system marketingowy pracuje dla Ciebie nawet kiedy śpisz, a nie Ty dla korporacji. Uwierz mi, że każdy może zbudować swój biznes w Internecie. Ja w Ciebie wierzę i dlatego właśnie chcę Cię zaprosić na to szkolenie.

Szkolenie POWER MARKETING

czwartek 15 grudnia godz. 20:30

Do zobaczenia dzisiaj o 20:30. Przygotuj sobie koniecznie kartkę i długopis, aby zrobić notatki 🙂

Dodaj komentarz

CommentLuv badge
Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
Strategia tysiąca kontaktów – Akademia Nowoczesnego Marketingu

Jak zapewne zdąrzyłeś/aś zauważyć od 2 miesięcy uczę się od najlepszych marketerów na polskim rynku w ramach Akademii Nowoczesnego Marketingu....

Zamknij