Strategia tysiąca kontaktów – Akademia Nowoczesnego Marketingu

Strategia tysiąca kontaktów – Akademia Nowoczesnego Marketingu

Jak zapewne zdąrzyłeś/aś zauważyć od 2 miesięcy uczę się od najlepszych marketerów na polskim rynku w ramach Akademii Nowoczesnego Marketingu. Uczę się nowoczesnych metod reklamy i promocji w Internecie, jak zbudować swój własny biznes wykorzystując technologię internetową, jak wykorzystywać narzędzia nowoczesnego marketingu do zarabiania w sieci. Wiedza przedstawiana na co tygodniowych webinarach jest bardzo cenna i co najważniejsze kompletnie ZA DARMO!

Dlaczego o tym piszę?

W sobotę odbył się webinar w ramach Akademii Nowoczesnego Marketingu (możesz go oglądnąć tutaj: http://vimeo.com/piotrskrzypczak/tysiac-dolarow). To, czego się dowiedziałem, bardzo mnie zaskoczyło. Za niecały tydzień firma GVO otwiera polską wersję swojego systemu pod nazwą GVO POLSKA. Firma planuje do końca roku zdobyć 2000 klientów na polskim rynku! I teraz najlepsza wiadomość dla Ciebie: masz szanse zająć sobie wysokie miejsce w strukturze partnerskiej Jacka Dudzica i wyjątkowo skorzystać na starcie tego systemu. Co to oznacza? W perspektywie tygodni może to oznaczać setki osób pod Twoim kontem partnerskim! Nie wiem, czy zdajesz sobie do końca sprawę z tej okazji, ale czas gra w tym przypadku wyjątkową rolę.

W związku z tym przyspieszeniem rozwoju firmy GVO jutro Jacek poprowadzi specjalny webinar na temat innowatorskiej strategii, dzięki której będziesz mógł zbudować bardzo duży biznes w ciągu kilku miesięcy korzystając właśnie z programu partnerskiego GVO. Szkolenie początkowo miało być tylko dla liderów i niewielkiej grupy wybranych osób, jednak Jacek zdecydował, że zrobi TEN JEDEN RAZ wyjątek.

Webinar Strategia Tysiąca Kontaktów odbędzie się dzisiaj dwukrotnie o godz. 18:00 i 20:00
adres: http://akademianowoczesnegomarketingu.piotrskrzypczak.pl

Nie musisz się nigdzie rejestrować, link prowadzi bezpośrednio do pokoju, w którym odbędzie się szkolenie. Znam Jacka i gwarantuję Ci, że to czego dowiesz się jutro totalnie zmieni Twój pogląd na temat programów partnerskich i budowania biznesu online.

Do zobaczenia jutro!

PS. Liczba miejsc w pokoju jest ograniczona. Dlatego zarezerwuj sobie miejsce wcześniej klikając w link
http://akademianowoczesnegomarketingu.piotrskrzypczak.pl

Dodaj komentarz

CommentLuv badge
Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wtyczki WordPress Facebook – TOP 7

Facebook wkradł się do naszego życia już na dobre. Każdego dnia miliony osób na całym świecie wykorzystują ten serwis społecznościowy...

Zamknij