Szablony WordPress, cięcie PSD

piotr-skrzypczak-szablony-wordpressSzablony WordPress

WordPress posiada świetną funkcjonalność w postaci szablonów, które są w stanie w ciągu kilku sekund zmienić całkowicie wygląd danej strony. Jest to nie tylko proste, ale i bardzo szybkie rozwiązanie, tym bardziej jeśli potrafisz obsługiwać ten system CMS i nie potrzebujesz, aby ktoś tworzył całą stronę www, natomiast chciałbyś/abyś mieć unikatowy wygląd swojej strony internetowej. Jeśli posiadasz gotowy projekt graficzny w postaci pliku/plików PSD, skontaktuj się ze mną. Z dostarczonego pliku PSD przygotuję dla Ciebie szablon WordPress, który będzie zawierał funkcje dostosowane do Twoich wymagań. Szablony tworzone są od podstaw, najczęściej w oparciu o framework Genesis, który jest nie tylko bardzo bezpieczny, ale także świetnie zoptymalizowany pod SEO.

Oprócz tworzenia szablonów świadczę usługi dostosowania już wykorzystywanych szablonów lub płatnych szablonów premium. Dodaję niezbędne funkcjonalności, wstawiam tłumaczenie przez native speakera, modyfikuję wygląd w oparciu o uwagi Klienta.

Każdy projekt testowany jest pod Firefox, Chrome, Opera i IE. Kod szablonów jest tworzony ręcznie bez wykorzystywania jakichkolwiek generatorów. Dzięki temu strony wczytują się szybciej, a sam kod jest lepszej jakości. Szablony tworzone sa w nowoczesnej technologii HTML5, CSS3 oraz z wykorzystaniem jQuery. Pozwala to stworzyć nie tylko szybką i funkcjonalną stronę, ale również z efektownymi i nie obciążającymi witryny animacjami.

Share This