Szkolenia, CV Szablony i moja firma

Szkolenia, CV Szablony i moja firma

Długo nic nie publikowałem na blogu i muszę Cię czytelniku z tego powodu bardzo przeprosić. Ostatnie dwa miesiące mojego życia pokazały mi pewne możliwości i rozwiązania, dzięki którym mogę wkroczyć na zupełnie inny poziom swojego życia. Z tego też powodu zaniedbałem trochę bloga. W tym czasie wziąłem udział w szkoleniu Piotr Michalaka Nowy Styl Zarabiania, który pokazał mi nowy kierunek w moim biznesie. Postanowiłem nie czekać dłużej i założyłem firmę Eatnet, która od tego miesiąca ostro wkracza na rynek. Co to wszystko ma wspólnego z moim blogiem i tematyką, którą tutaj się zajmuję?

Po pierwsze uruchomiłem razem z moją narzeczoną serwis CV Szablony, który powstał na WordPressie. Jak się okazuje, ten świetny CMS pozwala stworzyć sklep internetowy, dostosowany do wymogów rynkowych, zintegrowany z płatnościami online, działający na pełnym automacie. Uważam, że w wielu przypadkach nie ma potrzeby tworzenia sklepu internetowego na typowych skryptach sklepowych, ponieważ WordPress doskonale się do tego nadaje. Poza tym możliwość stworzenia forum wsparcia technicznego, czy portalu społecznościowego wokół sklepu internetowego może przynieść bardzo korzystne rezultaty. Ponieważ wiem jak duży jest problem ze znalezieniem dokładnej instrukcji uruchomienia takiego sklepu na WordPressie, postanowiłem podzielić się z Tobą tą wiedzą za jakiś czas opisując dokładnie krok po kroku jak to zrobić właśnie na przykładzie mojego serwisu CV Szablony.

Drugą nowością jest zmiana częstotliwości publikowania treści na blogu. Do tej pory publikowałem mniej więcej do 2 wpisów w miesiącu. Jest to zdecydowanie za mało, zwłaszcza, że WordPress i media społecznościowe rozwijają się tak szybko. Przygotowałem sobie plan tematów, którymi zajmę się w tym miesiącu i założenie jest takie, żeby przynajmniej raz na tydzień dostarczyć Ci wartościowej wiedzy związanej z prowadzeniem bloga eksperckiego. Dzięki temu będziesz miał czas na wdrożenie przekazanej wiedzy.

Na koniec dobra wiadomość dla miłośników niekończącego się rozwoju 😉 Mój mózg ostatnio mnie bombarduje pomysłami i już za kilkanaście dni na rynek wypuszczam MEGA PEREŁKĘ – szkolenie, które dostarczy Ci wszelkiej niezbędnej wiedzy do generowania wartościowego ruchu na swojego bloga. Oprócz tego przygotowuję wyjątkowy program coachingowy dla moich partnerów w GVO Host Then Profit. Jeśli jeszcze nim nie jesteś, to dobrze się składa, ponieważ dla Ciebie będę miał specjalną ofertę. Ofertę prześlę mailem do swoich list, także jeśli jeszcze nie jesteś na żadnej, kliknij poniżej w przycisk zapisu na kurs Sekrety WordPressa.

Do usłyszenia w następnym poście.

4 komentarze
  1. Bardzo ciekawy blog. Próbowałeś dodać stronę do seopilot? W zależności od PR możesz dostać od 100zł do nawet 900zł gwarratowanej wypłaty miesięcznie. Spróbuj: http://www.seopilot.pl/

    • Słyszałem o Seopilot, natomiast jeszcze nie dodawałem tam swojego bloga. Z tego co widziałem, to żeby zostać wydawcą blog musi mieć dość duży ruch i jak dobrze pamiętam przynajmniej PR 4. Zobaczę, czy coś się od tego czasu zmieniło.

  2. A więc z niecierpliwością czekam na ten zbombardowany materiał, jeśli chodzi o cv szablony – ciekawe rozwiązanie 😉
    Adrian Bysiak ostatnio opublikował…Cała prawda o automatycznych systemach i dostawcach sygnału ForexMy Profile

Dodaj komentarz

CommentLuv badge
Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
It was an ugly night by kennymatic, on Flickr: http://www.flickr.com/photos/kwl/3497587443/
Nisza rynkowa – Od zera do Master Blogera

Dzisiejszy wpis rozpoczyna serię wpisów dla początkujących blogerów, nazwanych Od zera do Master Blogera. W poradnikach tych postaram się poruszyć...

Zamknij