Zarabiaj ze mną

Internet to wyjątkowe medium, w którym praktycznie każdy może osiągnąć sukces w przeciągu kilku miesięcy. Nie ważne, czy jesteś po zawodówce, liceum, technikum, czy studiach. Ważne jest natomiast, czy chcesz zarabiać pieniądze i jesteś gotów się tego nauczyć. Bardzo spodobała mi się myśl Roberta Kiyosakiego: „Bieda to stan umysł”. Można się z tym nie zgadzać, ale czy jesteś w stanie zmienić swoje życie, jeśli nie zaczniesz myśleć inaczej? Czy jesteś w stanie wziąć za siebie i swoje działania odpowiedzialność, jeśli myślisz, że wszyscy w koło są odpowiedzialni za sytuację, w jakiej się znajdujesz? Czy możesz stać się przedsiębiorcą, jeśli ciągle liczysz tylko na innych?

Twoje życie może się zmienić jeśli w końcu uwierzysz, że jesteś w stanie osiąganąć sukces. Przestań myśleć o obecnej sytuacji, o tym że ciągle jest źle, a zastanów się czy wokół Ciebie nie ma osób, które mogłyby Tobie pomóc. Czy znasz kogoś, kto zarabia zdecydowanie więcej od Ciebie i może się tą wiedzą z Tobą podzielić? Jeśli nie znasz nikogo takiego, Internet może przyjść Ci z pomocą. Pewnie zastanawiasz się: „W jaki sposób Internet mi może pomoc?”. Tutaj znacznie szybciej ludzie mogą Cię zauważyć. Możesz wykreować swoją postać praktycznie wg własnego widzimisie. Wystarczy, że znajdziesz swojego „mentora”, który pomoże Ci wkroczyć w świat, którego do tej pory nie znałeś.

Jeszcze jakiś czas temu nie miałem zielonego pojęcia, że w sieci można zarabiać pieniądze. Zastanawiałem się, jak mam znaleźć inną, lepiej płatną pracę na etacie. Mimo iż skończyłem studia, miałem sporą wiedzę zarabiałem pieniądze, które nie pozwalały mi na normalne życie. Teraz mimo iż jeszcze pracuję na etacie, mam zupełnie inną perspektywę. Uczę się nowoczesnego marketingu od najlepszych, tj. Jacka Dudzica, Tomka Damiana, Sylwii Sikorskiej, Pawła Danielewskiego, Adriana Kołodzieja czy  Anny Marii Dębniak. Brałem udział w wielu szkoleniach, takich jak: Ekspert 3.0, Infomilioner, MLM Start, Formuła MLM, Generator Listy, wielu szkoleń Mirosława Skwarka na temat marketingu na Facebook-u („Jak zdobyć 1000 Fanów na Facebooku w mniej niż 10 dni?„, „Marketing na Facebooku” czy „Mistrzowskie wydarzenie na Facebooku„). Skorzystałem również z wiedzy zawartej w Ekspercie 1.0 oraz miniEkspercie 2.0 Pawła Danielewskiego (jeśli chcesz otrzymać dostęp do kursu Ekspert 1.0 zupełnie za darmo, wypełnij formularz na samym dole). Od Tomka Damiana nauczyłem się w jaki sposób budować listę adresową oraz jak stworzyć profesjonalny Fan Page.

Obecnie poszukuję partnerów biznesowych do mojego nowego projektu. Tak więc jeśli czujesz się na siłach, wypełnij formularz poniżej i skontaktuj się ze mną.

sekcja1pusty
Share This